Späť

Fast Back história

Počet zobrazení: 1092

Spoločnosť Fast back bola založená v roku 1995 na tradičných rodinných hodnotách a osobnému zákazníckemu servisu popri výrobe vysoko kvalitných nylonových a poly lás.Značka Fast back je medzinárodne známa vďaka stálemu pocitu v tele.

Fast Back história

Každé laso vyrobené Fast Backom je vyrobené ručne v našom obchode v Granbury, Texas, v USA. Každé laso pozostáva z rôzneho typu či už nylónových alebo polyesterových vlákien. Pre každé laso je zvolená správna materiálová kombinácia, ktorá je potom zapletená do troch alebo štyroch vlákien. Takto následne vznikajú trojvláknové alebo štvorvláknové lasá.
Celý proces zhotovovania prebieha na špeciálnych prístrojoch určených pre výrobu lás a je vykonávaný špičkovými a veľmi skúsenými odborníkmi s dlhoročnou skúsenosťou.
fast backV tomto procese vznikajú telá lás s neopracovaným povrchom. Následne sa teda telo takéhoto neopracovaného lasa musí ešte vnoriť do voskového kúpeľa. Po voskovom kúpeli lasá chladnú po ďalších 24 hodín. Ďalší krok sa uskutočňuje v miestnosti určenej na viazanie. Tu sa ručne viažu všetky uzly. zadný uzol, predný uzol a oká. Následne sa ručne všije rawhide koža a nasadia sa koncové štítky. Lasá sú napokon zvinuté. Keď sú už dokončené lasá zvinuté, musia sa ešte napudrovať a umiestnia sa na stojan po dobu ďalších 24 hodín, než sa začnú expedovať.
Všetky zmienené výrobné kroky sú prísne monitorované za účelom dosiahnutia vysokej kvalitatívnej konzistencie u každého jedného produktu a taktiež každý jeden člen výrobného týmu má mnohoročné skúsenosti a je špičkovým odborníkom v tom čo robí.

 

Prihlásenie