Cobra Fastback

Cobra Fastback

Hodnotenie produktu: 4.74/5 (23x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Cobra od Fastbackropes.Toto laso je jedinečné v technológii výroby a použitých matriálov laso je výborné pre začínajúcich roperov.Laso Cobra je vyrobené zo 100% Nylonu

71 €

Tvrdosť lasa:

Druh použitia:

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: FastBack

Laso vyrábané novou technológiou z nylonu so špeciálnou povrchovou úpravou.POvrchováúprava má za následok menší oder lasa o  hrušku gumy pri dally. nového materiálu odolného voči gumám, čo má za následok menší oder lasa na hruške pri dally.Cobra sa vyrába v prevedení  ako 4. vlákné laso.Cobra laso je  úžastné laso odolné voči natiahnutiu. Obruče sa po natiahnutí vrátia rýchlejšie do pôvodneho stavu. Cobra ponúka menej tela , eliminuje odskok a poskytuje vylepšený pocit pre hlavára aj nohára.

 

Doporučenie:toto laso je vhodná pre roperov , ktorý obľubujú tenšie lasá.Cobra napriek tomu že je celá z nylonu je veľmi rýchle laso , hlavne v teplom počasí.Pri nižších teplotách Cobra zmäkne a je do naších chladných zím nepoužiťeľná.

 

 

 

Noro

Noro, 12.3.2019 08:35:41

Cobra je top laso aké som zatial mal možnost vyskúšať.ľahké , popritom rýchle so skvelou váhou v tipe pri swingu.

Zdeno

Zdeno, 12.3.2019 08:33:40

Cobra super laso , zatial ho používam len pol roku no už nemusím hľadať dalšie laso,strednej veľkosti v priemere.Super sedí v ruke.Laso sa pri dally vôbec neopotrebováva ako to býva zvykom u iných lás. Musím len doporučiť ak má niekto rád ľahké, rýchle laso so super pocitom v tipe.

Helča

Helena, 12.3.2019 08:29:11

Pro mne číslo jedna v tašce na závody . Perfektní točení s lasem vubec se nekroutí i když používam nejmekčí tvrdost xxs.Cobra je má jednička.

Martin

Martin, 12.3.2019 08:26:30

Laso je číslo jedna pro mne.u swingu se nekroutí i když není moc hrubé v ruce.Laso se vubec neodíra pri dally jak je to u jiných las.Cobra je hodňe rychlé laso, ten kdo oblibuje rychlá lasa se super pocitem v tele at neváhá a skusí ho.

miša

Michaela, 12.3.2019 07:55:06

Nejlepší laso co jsem v poslední době měla možnost skusit.Dobře sedí v ruce neni moc hrubé ani moc tenké, takový strěd mezi lasami v porovnání prumeru.Múžu jedine doporučit.

tomas

Tomas , 11.3.2019 15:24:27

One of the best ropes what i try in last 2.years.Perfect for all weathers conditions.Absolutely the best feeling body how to all Fastbackropes.After stretch coils take back wihtout any change how to be if you rope offen.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie