Venom Fastback

Venom Fastback

Hodnotenie produktu: 4.86/5 (21x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Venom najtenšie laso , ktoré Fastbackropes ponúka. Novinka disponuje 4 vláknami , ktoré sú vyplnené jadrom.Laso je vhodné ako do teplého tak aj chladného počasia.Jadro dodáva lasu lepší pocit v tipe bez väčších odchýlok , ktoré jadro kompenzuje pri zmene počasia jadro udržuje laso v rovnováhe bez väčších odchýlok ako to býva u lás bez jadra.Zároveň jadro zabezpečuje väčšiu cit v tipe lasa.

72 €

Tvrdosť lasa:

Druh použitia:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: FastBack

Venom je voba číslo jedna pre roperov , ktorý obľubujú tenké , rýchle lasá popritom bez mŕtveho pocitu pri točení.Jeho síto zelená farba ho robí super viditeľním aj v nepriaznivom počasí.Ak hľadáte laso so super pocitom v Tipe Venom vo vašej výbave nesmie chýbať.Venom je zo 100% Nylonovho vlákna.Čo mu dodáva dostatok tela voči jeho malému priemeru. Malý priemer robí z laso extrámne rýchle laso.Venom le tenké laso no nechýba mu dostok tela aj pre roperov ,. ktorý obľubujúhrubšie lasá. Venom je najuniverzálnejšie laso poslednej sezóny.

 

 

Doporučenie:Pre tých , ktorý obľubujú tenké a   rýchle lasá . Nylonové rýchle laso bez veľkej váhy vhodné pre teplé aj chladné počasie.

Marek

Marek, 12.3.2019 08:42:06

Venom používam na nohy.Super tenké rýchle s dobrou farbou pre správne načasovanie hodu.Venom je u mna číslo jedna .

Veronika

Veronika, 12.3.2019 08:39:45

Jednotka u mna na tréning aj preteky.Mám pocit že to laso hádže samo :)

Lukáš

Lukas, 12.3.2019 08:38:12

Tenké , rýchle , trvácne, super viditeľné za každého počasia.Ak má niekto rád tenké, rýchle lasá po vyskúšaní Venomu nesiahne už po ničom inom.

Výborne laso pre mňa jedno z najlepš?...

Matúš , 20.11.2018 22:24:23

Výborne laso pre mňa jedno z najlepších lás od fastback..skvelé na točenie, kvôli jeho farbe sa dá super načasovať hod.. Odporúčam každému začiatočníkovi aj profi roperom na pretek, Teamroping!

Venom

Štefan, 15.11.2018 13:55:59

Mal som hlavu xxs aj nohy S bol som strašne spokojny laso si držalo krásnu smičku je to super laso odporúčam.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie