Venom

Venom

Hodnotenie produktu: 4.86/5 (29x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Najpredávanejšie laso poslednej sezóny obľúbené ako pre začiatočníkov tak aj pokočilích lasárov.Venom najtenšie laso , ktoré Fastbackropes ponúka.Dostok tela však nedáva pocit tenkého lasa v ruke . Novinka disponuje 4 vláknami , ktoré sú vyplnené jadrom.Laso je vhodné ako do teplého tak aj chladného počasia.Jadro dodáva lasu lepší pocit v tipe bez väčších odchýlok , ktoré jadro kompenzuje pri zmene počasia jadro udržuje laso v rovnováhe bez väčších odchýlok ako to býva u lás bez jadra.Zároveň jadro zabezpečuje väčšií cit v tipe lasa.

68 €

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: FastBack

Venom je voba číslo jedna pre roperov , ktorý obľubujú tenké , rýchle lasá p bez mŕtveho pocitu v tipe.Jeho síto zelená farba ho robí super viditeľním aj v nepriaznivom počasí.Ak hľadáte laso so super pocitom v Tipe Venom vo vašej výbave nesmie chýbať.Venom je zo 100% Nylonovho vlákna.Čo mu dodáva dostatok tela voči jeho malému priemeru. Malý priemer robí z laso rýchle .Venom je tenké laso no nechýba mu dostok tela aj pre roperov , ktorý obľubujú hrubšie lasá. Venom je najuniverzálnejšie laso poslednej sezóny.

 

 

Doporučenie:Pre tých , ktorý obľubujú tenké a   rýchle lasá . Nylonové rýchle laso bez veľkej váhy vhodné pre teplé aj chladné počasie.

Venom je Top

Tomáš, 12.8.2020 17:05:52

Super laso , je tenké no pri tom nemám pocit , že v ruke nič nedržím .Odporúčam aj pre dievčenskú ruku.

Marek

Marek, 12.3.2019 08:42:06

Venom používam na nohy.Super tenké rýchle s dobrou farbou pre správne načasovanie hodu.Venom je u mna číslo jedna .

Veronika

Veronika, 12.3.2019 08:39:45

Jednotka u mna na tréning aj preteky.Mám pocit že to laso hádže samo :)

Lukáš

Lukas, 12.3.2019 08:38:12

Tenké , rýchle , trvácne, super viditeľné za každého počasia.Ak má niekto rád tenké, rýchle lasá po vyskúšaní Venomu nesiahne už po ničom inom.

Výborne laso pre mňa jedno z najlepš?...

Matúš , 20.11.2018 22:24:23

Výborne laso pre mňa jedno z najlepších lás od fastback..skvelé na točenie, kvôli jeho farbe sa dá super načasovať hod.. Odporúčam každému začiatočníkovi aj profi roperom na pretek, Teamroping!

Venom

Štefan, 15.11.2018 13:55:59

Mal som hlavu xxs aj nohy S bol som strašne spokojny laso si držalo krásnu smičku je to super laso odporúčam.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie