Centerfire

Centerfire

Hodnotenie produktu: 4.57/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA

Centerfire laso sýto oranžovej farby pre dobrú viditeľnosť. Centerfire je pre roperov, ktorí obľubujú lasá tenšieho priemeru. Laso neodskakuje pri dopade na rohy dobytka, laso ponúka výbornú váhu v tipe vzhľadom na jeho malý priemer. Laso je vylepšené hrubšou povrchovou úpravou, aby sa nepretáčalo a šetrilo drahocenné desatiny sekúnd pri dally. Hrubšia povrchová úprava redukuje pretáčanie sa okolo hrušky pri dally.

66 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: FastBack

Centerfire je 4 - vlákne laso vyrobené na báze zmesí nylon-poly výrazne sýtej oranžovej farby. Nylon vlákno v kombinácii s poly vláknom predurčuje laso k rýchlosti. Centerfire je skvele vyvážené a neodskakuje od rohov pri dopade. Centerfire má až výrazný cit v tipe, pri hode zostáva slučka otvorená.

Centerfire patrí medzi tenšie priemery lás. Ideálne pre roperov, ktorí obľubujú ľahšie lasá, s výborným pocitom v tipe. Centerfire je jednoduchým lasom na ovládanie. Laso je postavené na ľahšej konštrukcii. Poly vlákno lasu dodá potrebnú rýchlosť, aby ste svoje limity neustále posúvali.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie